Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Barn- och utbildningsnämnd 2004-03-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lampinen, Anders Vice ordf -2004-01-01 - 2010-12-31
Kaati, Gunvor Ledamot KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Stålnacke, Thomas Ledamot S2004-03-01 - 2008-11-24
Isaksson, Ulrik Ers MP2003-12-08 - 2006-12-31
Kenttä, Gunvor Ers S2000-07-01 - 2010-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Suup, Roger Ordf S2004-01-01 - 2014-12-31
Aitomäki, Roger Ledamot C2004-03-01 - 2006-12-31
Persson Holmdén, Elisabeth Ledamot S2004-03-01 - 2010-12-31
Sirén, Niklas Ledamot V2004-01-01 - 2010-12-31
Thylin, Ruth Ers KD2004-03-01 - 2006-12-31
Ek, Bo Ers KIP2004-03-01 - 2005-11-28
Vånsjö, Dick Ers KIP2003-01-01 - 2005-11-28

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se