Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Karesuando skogsallmänning 2004-02-09
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Monlund, Gertrud Ledamot KIP2004-01-01 - 2009-02-23
Mämmi, Sinikka Ers S2003-01-01 - 2008-10-16
 
Aktiva förtroendevalda
Mämmi, Sören Ordf S2004-02-09 - 2018-12-31
Töyrä, Arne Ledamot KIP2003-02-17 - 2008-10-16

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se