Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunens revisorer 2004-11-09
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Suup, Gösta Ersättare V2003-12-08 - 2005-04-24
Tapani, Sven-Olof Ers KIP2004-11-09 - 2006-12-31
Wanhatalo, Thea Ers KIP2004-11-09 - 2006-04-23
Nyström, Bert Ers S2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Pounu, Birgitta Ordf KIP2004-03-01 - 2006-04-24
Rinne, Irma Ers M2004-11-09 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se