Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunförbundet Norrbotten 2004-11-09
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kaati, Gunvor Ombudsers KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Östnell, Bengt Ombudsers S2004-03-01 - 2005-04-24
Edfast, Kerstin Ombud M2003-01-01 - 2008-10-15
Kenttä, Gunvor Ombud S2004-03-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Vånsjö, Dick Ombudsers KIP2004-11-09 - 2005-11-28
Liikavainio, Tea Ombudsers S2003-02-17 - 2006-12-31
Nilsson, Kenneth Ombudsers S2004-11-09 - 2006-12-31
Törnman, Lars Ombud -2003-01-01 - 2010-12-31
Pounu, Birgitta Ombud KIP2003-01-01 - 2006-04-24
Vakans, Vakans Ombud S2003-01-01 - 2006-12-31
Sirén, Niklas Ombud V2003-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se