Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Tekniska Verken i Kiruna AB 2004-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Suup, Gösta Suppleant V2003-01-01 - 2004-02-29
Henelund, Svante Suppl C2003-03-01 - 2006-12-31
Aho, Inger Suppl KIP2003-01-01 - 2005-11-28
Olsson, Ivar Ordf S2004-01-01 - 2006-12-31
Ruokamo, Kenneth Ombudsers KIP2003-02-17 - 2004-02-29
Nyström, Bert Lek rev suppl S2003-02-17 - 2006-12-31
Vilgats, Timo Ledamot MP2003-01-01 - 2004-02-29
 
Aktiva förtroendevalda
Aitomäki, Roger Suppl lek rev C2003-02-17 - 2004-02-29
Vånsjö, Dick Suppl KIP2003-01-01 - 2005-11-28
Nyhlén, Sten Ombud KIP2003-02-17 - 2004-02-29
Pounu, Birgitta Lek revisor KIP2003-01-01 - 2006-04-24
Törnman, Lars Ledamot KIP2004-01-01 - 2008-10-16
Stålnacke, Kenneth Ledamot S2003-01-01 - 2004-02-29
Stridsman, Sten Ledamot V2004-01-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se