Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Valberedning 2003-03-10
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Pounu, Svante Ledamot KD1995-01-01 - 2017-12-31
Swedell, Hans Ledamot M2003-01-01 - 2004-11-09
Edfast, Kerstin Ersättare M2003-03-10 - 2004-09-12
Josefsson, Alf Ers FP2003-02-17 - 2006-10-31
 
Aktiva förtroendevalda
Selberg, Gunnar Ledamot C2003-01-01 - 2008-10-15

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se