Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Lapplands Kommunalförbund 2003-02-17
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hirvelä-Holmgren, Åsa Ersättare KIP2003-01-01 - 2004-02-29
Johansson, Maivor Ersättare S2003-02-17 - 2004-02-29
 
Aktiva förtroendevalda
Törnman, Lars Ledamot -2003-01-01 - 2010-12-31
Stålnacke, Kenneth Ledamot S2003-02-17 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se