Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Personal- och organisationsutskott 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kaati, Arne Ordförande KIP2003-01-01 - 2003-12-31
Bergsten, Ann-Helen Ledamot S2003-01-01 - 2003-09-15
Vilgats, Timo Ersättare MP2003-01-01 - 2004-02-29
 
Aktiva förtroendevalda
Sirén, Niklas V ordförande V2003-01-01 - 2003-12-31
Stålnacke, Kenneth Ledamot S2003-01-01 - 2004-02-29
Liikavainio, Tea Ersättare S2003-01-01 - 2004-02-29
Nyhlén, Sten Ers KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Törnman, Lars Ers KIP2003-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se