Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Omsorgsnämnd 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Markusdotter, Elisabeth Ledamot KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Östnell, Bengt Ledamot S1999-01-01 - 2006-12-31
Flyckt, Pia Ersättare MP2003-01-01 - 2004-11-09
 
Aktiva förtroendevalda
Lampinen, Helge Ledamot V2003-01-01 - 2004-09-12
Hetta, Ingegerd Insynspolitiker KD2003-01-01 - 2006-12-31
Nilsson, Ann-Kristin Ersättare S1999-01-01 - 2004-09-12
Markusbacka, Marita Ers S2003-01-01 - 2006-06-12

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se