Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Omsorgsnämnden 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Viinikainen, Jan Ordförande KIP2003-01-01 - 2003-12-31
Edfast, Kerstin Ledamot M2003-01-01 - 2003-12-31
Wanhatalo, Thea Ersättare KIP2003-01-01 - 2003-12-08
Holmblad, Stefan Ersättare S2003-01-01 - 2003-04-22
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Kenneth Ledamot S2003-01-01 - 2003-12-31
Selberg, Gunnar Insynspolitiker C2003-01-01 - 2004-02-29

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se