Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Nämndemän vid Gällivare tingsrätt 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Fredriksson, Ann-Catrin Nämndeman FP2003-01-01 - 2006-12-31
Pounu, Gösta Nämndeman KD2003-01-01 - 2014-12-31
Carlsson, Christer Nämndeman KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Hangas, Grazyna Nämndeman KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Hollström, Göta Nämndeman KIP1999-01-01 - 2010-12-31
Kaati, Arne Nämndeman KIP1999-01-01 - 2003-02-17
Pekkari, Lars Nämndeman KIP1995-01-01 - 2008-10-16
Stålnacke, Magnus Nämndeman KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Fjällborg, Anita Nämndeman S1983-01-01 - 2010-12-31
Keskitalo, Inga Nämndeman S2003-01-01 - 2014-12-31
Markusdotter, Elisabeth Nämndeman S2003-01-01 - 2012-02-20
Olsson, Ivar Nämndeman S1999-01-01 - 2004-09-12
Sundkvist, Kurt Nämndeman V2003-01-01 - 2010-12-31
Suup, Gösta Nämndeman V1999-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Abrahamsson, Mattias Nämndeman M2003-01-01 - 2006-12-31
Klippmark, Majken Nämndeman S1992-01-01 - 2014-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se