Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunstyrelsens arbetsutskott 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Korsman, Kurt Ersättare S2003-01-01 - 2004-02-29
Tapani, Vera Ers KIP2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Sirén, Niklas V ordförande V2003-01-01 - 2003-12-31
Törnman, Lars Ordförande KIP2003-01-01 - 2003-12-31
Nyhlén, Sten Ledamot -2003-01-01 - 2010-12-31
Ericson, Harald Ledamot S2003-01-01 - 2003-02-17
Stålnacke, Kenneth Ledamot S2003-01-01 - 2003-12-31
Lampinen, Helge Ersättare V2003-01-01 - 2004-02-29
Gunillasson, Siv Ers S2003-01-01 - 2018-12-31
Liikavainio, Tea Ers S2003-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se