Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kirunabostäder AB 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Nyström, Bert Lek revisor S2003-01-01 - 2006-12-31
Tapani, Vera Ledamot -1995-11-01 - 2014-12-31
Östnell, Bengt Ledamot S2003-01-01 - 2006-12-31
Isaksson, Erik Ersättare MP2003-01-01 - 2004-02-29
 
Aktiva förtroendevalda
Haara, Hugo Suppl S2003-01-01 - 2012-11-12
Sydberg, Jan Suppl S2003-01-01 - 2006-12-31
Gunnestam, Lars Ordförande V2003-01-01 - 2003-12-31
Lampinen, Helge Ombud suppl V2003-01-01 - 2004-02-29
Törnman, Lars Ombud KIP1999-01-01 - 2004-02-29
Pounu, Birgitta Lek revisor KIP2003-01-01 - 2006-04-24
Stridsman, Sten Ledamot V2003-01-01 - 2004-02-29

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se