Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Fritids- och kulturnämnd 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Carlsson, Christer Ledamot KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Kaati, Arne Ledamot KIP2003-01-01 - 2004-02-29
Ylipää, Karin Ledamot MP2003-01-01 - 2004-02-29
Bergsten, Ann-Helen Ledamot S2003-01-01 - 2003-12-31
Sarri, Ylva Insynspolitiker KD2003-01-01 - 2004-02-29
Monlund, Gertrud Ersättare KIP2003-01-01 - 2004-02-29
Koivuranta, Leila Ersättare MP2003-01-01 - 2004-02-29
Wälitalo, Gunnel Ersättare S2003-01-01 - 2006-10-13
Markusdotter, Elisabeth Ers KIP2003-01-01 - 2006-12-31
Stålnacke, Magnus Ers KIP2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Gunillasson, Siv Ordförande KIP2003-01-01 - 2003-12-31
Bäckström, Håkan Ledamot S2003-01-01 - 2010-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se