Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Överförmyndarnämnden 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Markusdotter, Elisabeth V ordförande KIP2003-01-01 - 2003-02-17
Kaati, Arne Ordförande KIP2003-01-01 - 2003-12-31
Carlsson, Christer Ersättare KIP2003-01-01 - 2004-02-29
Lampinen, Monica Ersättare KIP2003-01-01 - 2004-02-29

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se