Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Partiberedning 2000-07-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Pounu, Svante Ledamot KD1995-01-01 - 2017-12-31
Swedell, Hans Ledamot M1989-01-01 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Stålnacke, Kenneth Ordf S1999-01-01 - 2002-12-31
Nyhlén, Sten Ledamot -2000-07-01 - 2002-10-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se