Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kirunabostäder AB 1999-03-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Nyström, Bert Revisor S1995-01-01 - 2002-12-31
Tapani, Vera Ledamot -1995-11-01 - 2014-12-31
Lejon, Gösta Ledamot S1995-01-01 - 2002-12-31
Sjöqvist, Hjördis Ledamot S1995-01-01 - 2002-12-31
Dagfjäll, Ingvar Ersättare KIP1999-01-01 - 2002-12-31
Esberg, Reino Ersättare KIP1995-01-01 - 2002-12-31
Ruokamo, Kenneth Ersättare KIP1999-01-01 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Pounu, Birgitta Revs KIP1996-03-01 - 2002-12-31
Selberg, Gunnar Revisor C1995-04-01 - 2002-12-31
Törnman, Lars Ombud KIP1999-01-01 - 2004-02-29
Ericson, Harald Ombud S1999-01-01 - 2002-12-31
Haara, Hugo Ledamot S1999-01-01 - 2002-12-31
Gunnestam, Lars Ledamot V1999-01-01 - 2002-12-31
Pekkari, Sigurd Ersättare1 S1999-03-01 - 2002-12-31
Sydberg, Jan Ersättare S1999-03-01 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se