Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Personal- och organisationsutskott 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lövgren, Jörgen Ordf S1999-01-01 - 2000-04-30
Swedell, Hans Ledamot M1999-01-01 - 2002-12-31
Tapani, Vera Ersättare KIP1999-01-01 - 2002-02-28
Edfast, Kerstin Ersättare M1999-01-01 - 2002-12-31
Bergsten, Ann-Helen Ersättare S1999-01-01 - 2002-12-31
Kangas-Högberg, Gunnel Ersättare S1999-01-01 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Stålnacke, Kenneth Vordf S1999-01-01 - 2002-12-31
Törnman, Lars Ledamot KIP1999-01-01 - 2002-12-31
Ericson, Harald Ledamot S1999-01-01 - 2002-12-31
Nyhlén, Sten Ersättare KIP1999-01-01 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se