Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Omsorgsnämnd 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Carlsson, Christer Ledamot KIP1997-10-01 - 2002-12-31
Edfast, Kerstin Ledamot M1992-01-01 - 2002-12-31
Wettainen, Kjell-Erik Ledamot S1999-01-01 - 2002-02-28
Östnell, Bengt Ledamot S1999-01-01 - 2006-12-31
Olofsson, Ulla Insyn FP1999-01-01 - 2002-12-31
Pounu, Svante Insyn KD1999-01-01 - 2002-12-31
Hollström, Göta Ersättare KIP1999-01-01 - 2002-12-31
Johansson, Rolf Ersättare KIP1999-01-01 - 2002-12-31
Lampinen, Monica Ersättare KIP1999-01-01 - 2002-12-31
Viinikainen, Jan Ersättare KIP1998-04-01 - 2002-12-31
Lövgren, Jörgen Ersättare S1999-01-01 - 2002-02-28
Tuoremaa, Gerda Ersättare S1999-01-01 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lampinen, Helge Ledamot V1999-01-01 - 2002-12-31
Nilsson, Ann-Kristin Ersättare S1999-01-01 - 2004-09-12

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se