Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Miljö- och byggnämnd 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Olofsson, Kenneth Ordf KIP1999-01-01 - 2002-12-31
Korsman, Kurt Ordf S1999-01-01 - 2002-12-31
Carlsson, Christer Ledamot KIP1999-01-01 - 2002-12-31
Ringholt, Sture Ledamot S1999-01-01 - 2014-12-31
Pounu, Svante Insyn KD1999-01-01 - 2002-12-31
Tapani, Vera Ersättare KIP1999-01-01 - 2002-12-31
Isaksson, Erik Ersättare MP1999-01-01 - 2002-12-31
Eneslätt, Daniel Ersättare S1999-01-01 - 2002-12-31
Fors, Monica Ersättare S1999-01-01 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Pounu, Birgitta Ledamot KIP1999-01-01 - 2002-12-31
Abrahamsson, Mattias Ledamot M1999-01-01 - 2002-12-31
Liikavainio, Tea Ledamot S1995-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se