Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunstyrelsens arbetsutskott 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Swedell, Hans Ledamot M1999-01-01 - 2002-12-31
Lövgren, Jörgen Ledamot S1999-01-01 - 2000-04-30
Tapani, Vera Ersättare KIP1999-01-01 - 2002-12-31
Edfast, Kerstin Ersättare M1999-01-01 - 2002-12-31
Bergsten, Ann-Helen Ersättare S1999-01-01 - 2002-12-31
Kangas-Högberg, Gunnel Ersättare S1999-01-01 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Törnman, Lars Ordf KIP1995-01-01 - 2002-12-31
Ericson, Harald Ledamot S1999-01-01 - 2002-12-31
Stålnacke, Kenneth Ledamot S1995-01-01 - 2002-12-31
Nyhlén, Sten Ersättare KIP1999-01-01 - 2000-06-30

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se