Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kirunabostäder AB 1998-06-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Nyström, Bert Revisor S1995-01-01 - 2002-12-31
Tapani, Vera Ledamot -1995-11-01 - 2014-12-31
Lejon, Gösta Ledamot S1995-01-01 - 2002-12-31
Sjöqvist, Hjördis Ledamot S1995-01-01 - 2002-12-31
Esberg, Reino Ersättare KIP1995-01-01 - 2002-12-31
Carlsson, Monica Ersättare V1996-04-01 - 1998-12-31
Johansson, Anna-Britta Ersättare V1997-03-01 - 1998-12-31
Kangas-Högberg, Gunnel Ers rev S1998-06-01 - 1998-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Pounu, Birgitta Revs KIP1996-03-01 - 2002-12-31
Selberg, Gunnar Revisor C1995-04-01 - 2002-12-31
Törnman, Lars Ombud KIP1998-03-01 - 1998-12-31
Abrahamsson, Mattias Ersättare M1997-12-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se