Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunstyrelsens arbetsutskott 1998-03-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Wanhatalo, Thea Ersättare S1995-01-01 - 1998-08-31
 
Aktiva förtroendevalda
Törnman, Lars Ordf KIP1995-01-01 - 2002-12-31
Nyhlén, Sten Ledamot KIP1998-03-01 - 1998-12-31
Stålnacke, Kenneth Ledamot S1995-01-01 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se