Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Omsorgsnämnd 1997-06-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lövgren, Jörgen Ordf S1995-01-01 - 1997-09-30
Edfast, Kerstin Ledamot M1992-01-01 - 2002-12-31
Flyckt, Pia Ledamot MP1995-10-01 - 1997-10-31
Korsman, Kurt Ledamot S1995-01-01 - 1998-12-31
Carlsson, Christer Ersättare KIP1995-01-01 - 1997-09-30
Tapani, Vera Ersättare KIP1995-01-01 - 1998-12-31
Kangas-Högberg, Gunnel Ersättare S1997-06-01 - 1997-09-30

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se