Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Miljönämnden 1996-09-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Carlsson, Christer Ersättare KIP1996-09-01 - 1998-12-31
Ruokamo, Kenneth Ersättare KIP1995-01-01 - 1998-12-31
Tuoremaa, Inga-Lisa Ersättare KIP1995-07-01 - 1997-10-31
Isaksson, Erik Ersättare MP1995-01-01 - 1998-12-31
Fors, Monica Ersättare S1995-01-01 - 1998-12-31
Kostet, Tommy Ers V1995-01-01 - 1996-10-31
 
Aktiva förtroendevalda
Pounu, Birgitta Ledamot KIP1996-03-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se