Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kirunabostäder AB 1995-04-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Nyström, Bert Revisor S1995-01-01 - 2002-12-31
Lejon, Gösta Ledamot S1995-01-01 - 2002-12-31
Lövgren, Jörgen Ledamot S1995-01-01 - 1995-10-31
Sjöqvist, Hjördis Ledamot S1995-01-01 - 2002-12-31
Esberg, Reino Ersättare KIP1995-01-01 - 2002-12-31
Tapani, Vera Ersättare KIP1995-01-01 - 1995-10-31
Fjällborg, Anita Ersättare S1995-01-01 - 1996-05-31
 
Aktiva förtroendevalda
Selberg, Gunnar Revisor C1995-04-01 - 2002-12-31
Gunnestam, Lars Ledamot V1990-05-01 - 1995-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se