Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Samverkansorganet kommunen-LKAB 1995-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Kenttä, Gunvor ersättare S1995-01-01 - 1995-06-30
Wanhatalo, Thea Ersättare S1995-01-01 - 1998-08-31
 
Aktiva förtroendevalda
Törnman, Lars Ledamot KIP1995-01-01 - 2002-12-31
Stålnacke, Kenneth Ledamot S1993-07-01 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se