Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Karesuando skogsallmänning 1995-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Mämmi, Sinikka Ledamot S1995-01-01 - 1997-12-31
Tuoremaa, Inga-Lisa Ersättare KIP1995-01-01 - 1995-10-31
 
Aktiva förtroendevalda
Mämmi, Sören Ledamot S1995-01-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se