Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Fritids- och kulturnämnd 1993-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Maivor Ledamot S1989-01-01 - 2002-12-31
Bengtsson, Arne Ersättare V1992-01-01 - 1993-04-30
 
Aktiva förtroendevalda
Pekkari, Sigurd Ordf S1990-07-01 - 1994-12-31
Nilsson, Kenneth Ersättare S1993-01-01 - 1994-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se