Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kf vitaliseringsutskott 1992-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Edfast, Kerstin Ledamot M1992-01-01 - 1992-12-31
Wanhatalo, Thea Ledamot S1992-01-01 - 1994-12-31
Wettainen, Kjell-Erik Ledamot S1992-01-01 - 1994-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Stålnacke, Kenneth Ledamot S1992-01-01 - 1994-12-31
Zakrisson, Kristina Ledamot S1992-01-01 - 1994-03-31
Gunnestam, Lars Ledamot V1992-01-01 - 1993-02-28

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se