Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Omsorgsnämnd 1992-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Edfast, Kerstin Ledamot M1992-01-01 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Zakrisson, Kristina Ordf S1992-01-01 - 1994-03-31
Uusitalo, Karin Ledamot C1992-01-01 - 1994-12-31
Lampinen, Helge Ledamot V1992-01-01 - 1994-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se