Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Fritids- och kulturnämnd 1989-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Andersson, Lars Ledamot S1983-01-01 - 1991-12-31
Johansson, Maivor Ledamot S1989-01-01 - 2002-12-31
Bengtsson, Arne Ledamot V1989-01-01 - 1991-12-31
Matela, Irma Ers V1989-01-01 - 1991-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Pekkari, Sigurd Vordf S1989-01-01 - 1990-06-30
Stålnacke, Kenneth Ersättare S1989-01-01 - 1990-06-30

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se