Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Kommunstyrelse 1983-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Nordwall, Siwert Ersättare S1977-01-01 - 1994-12-31
Johansson, Anna-Britta Ersättare V1983-01-01 - 1991-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Pekkari, Sigurd Ersättare S1983-01-01 - 1985-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se