Förtroendemannaregistret

Kirunas kommunvapen Sidhuvud
 

Förtroendevalda

Historik - Byggnadsnämnden 1980-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Fjällborg, Sten Ledamot S1977-01-01 - 1983-11-30
Kohkoinen, Viveca Ledamot S1980-01-01 - 1991-12-31
Josefsson, Alf Ersättare FP1980-01-01 - 1994-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)


TroInt 8.1

© Förtroendemannaregistret, Kiruna kommun 2008.
Systemansvarig: Anja Leinonen, Kommunkansliet.
E-post: kommun@kommun.kiruna.se